fbpx

informacionet e kontaktit

Orari zyrtar:
E hëna deri të premten nga ora 9:00 deri në 19:00
Të shtunën nga ora 9:00 deri në 15:00

I tillë

+ 39.351.948 7738

Zyra e regjistruar

Përmes Alessandro Valignani · Pescara

Segreteria

Via Monte Napoleone · Milano

Na dërgoni një mesazh

Plotësoni formularin dhe do të kontaktoheni sa më shpejt të jetë e mundur

    Abonohuni në gazetën falas

    Ju do të merrni një kupon zbritje prej 20% për tu përdorur në të gjitha kurset online!

    Hapni WhatsApp
    A keni nevojë për ne?
    Përshëndetje na kontaktoni në WhatsApp, ne jemi këtu për t'ju përgjigjur kërkesave tuaja!